Kouzelná tantra masáž

Tantra masáž, stejně jako Energetická či Taoistická masáž má za cíl namasírovat energetické tělo člověka. Což znamená, že po naší tantra masáži máte pocit "Nic tak krásného jsem v životě nezažil (-a)." Tantra masáž se nedá popsat slovy, ta se musí prožít! Autor Josef Hejnák procestoval jak Thajsko, Indii, tak se vzdělával na českých tantrických seminářích a přečetl řadu odborných publikací, než sestavil KOUZELNOU TANTRA MASÁŽ. Kouzelná tantra masáž je naprostý klenot mezi energetickými masážemi a jak čeští zákazníci, tak zákazníci z ciziny se shodují, že tak krásnou masáž nikde jinde na světě nezažili.

Protože Kouzelná tantra masáž je opravdu kouzelná, založil Josef masážní studio MMSU (Milé masáže s úsměvem) a začal nabízet Kouzelnou tantra masáž přes www stránky www.Kouzelna-Tantra.cz. Rozdíl v uvolnění a relaxaci, kterou Kouzelná tantra masáž dokáže je od ostatních verzí tantra masáže přímo propastný. Jaké kouzelné tantra masáže nabízíme? Pokračujte zde.

Tantra masáž není jen chvilkové potěšení, přináší i řadu jiných výhod, které pozitivně ovlivňují kvalitu života. Jde především o benefity s vlivem na zdraví i psychiku. Přinášíme vám deset zajímavých a také překvapivých výhod tantra masáže podle portálu webmd.com.


1. Zmenšuje stres, zlepšuje krevní tlak

Pravidelná tantra masážkladný vliv na míru stresu i na krevní tlak. Tyto výsledky přinesla skotská studie, které se zúčastnilo 24 žen a 22 mužů, u kterých se zkoumalo, jak pravidelné věnování se tělu a jeho uspokojení ovlivňuje stresové situace. Bylo potvrzeno, že lidé mající pravidelnou péči, zvládají stresové situace daleko lépe než lidé, kteří se starají o své tělo málo, nebo vůbec.

Tato studie se zabývala také vlivem tanrického uspokojení na hodnoty krevního tlaku. Vědci došli k závěru, že lidé, kteří žijí ve vztahu a pravidelně se milují a nebo masírují, mají lepší krevní tlak. Přestože se během sexuální aktivity zvýší tepová frekvence, faktem zůstává, že pravidelný sexuální život udržuje hodnoty krevního tlaku na zdravé úrovni, což funguje i jako prevence proti stresu.


2. Zlepšuje imunitu

Pokud chodíte jednou až dvakrát týdně na tantra masáž, pak si můžete být jistí, že tím posilujete imunitu. Díky tomu se totiž zvyšuje hladina imunoglobulinu A, který chrání vaše tělo před nachlazením a dalšími infekcemi.

K tomuto zjištění došli vědci z Wilkes University. Do své studie zapojili 112 vysokoškolských studentů, kteří si vedli záznamy, jak často uspokojovali své tělo. Ti, kteří alespoň jednou či dvakrát týdně, dosáhli vyšší hladiny imunoglobulinu A.


3. Pomáhá hubnout

Správná tantra masáž je velice nenásilný a přirozený způsob hubnutí. Pokud například správně dýcháte na tantra masáži, za třicet minut, pak spálí až 85 kalorií. „A uspokojenítěla je lepší, než cvičení,“ říká americká sexuoložka Patti Britton, PhD. Má pozitivní vliv jak na fyzickou, tak na psychickou stránku života. Samozřejmě, že nezhubnete tak rychle, jako když budete denně navštěvovat posilovnu, ale jistě vám to ve vašem snažení za dosažením vysněné váhy pomůže.


4. Snižuje riziko infarktu

Tantra masážpozitivní vliv na zdraví vašeho srdce. Dvacet let trvající britská studie ukázala, že muži, navštěvovali dvakrát či vícekrát týdně tantra masáž, jsou méně náchylní k infarktu než muži, kteří méně než jednou měsíčně. U žen, které uspokojovali tělo (tantra masáží anebo cvičením) v průměru třikrát týdně, se snížilo riziko infarktu až o polovinu.


5. Zvyšuje sebevědomí

Podle výzkumu vědců z University of Texas, který byl publikovaný v Archives of Sexual Behavior, je zvyšování sebevědomí jedním z 237 důvodů, proč se lidé sexuálně věnuje svému tělu. „Jedním z primárních důvodů, proč se lidé sexuálně uspokojují, je, že se poté cítí lépe, sebevědoměji,“ říká Gina Ogden, PhD, sexuoložka a poradkyně v oblasti manželství a rodiny. A dodává: „Sebevědomí a sebeúcta je základem vztahu a naopak.“


6. Větší intimita

Tantra masáž zvyšuje v krvi hladinu oxytocinu, tedy hormonu lásky, který pomáhá budovat mezi lidmi pouto a důvěru. Ženy, které chodí na tantra masáž, mají častý fyzický kontakt a mají prokazatelně vyšší hladinu oxytocinu.


7. Tantra masáž zmírňuje bolest

Mezi další pozitivní vliv hormonu lásky oxytocinu patří pozitivní vliv na bolest. Při vzrušení se jeho hladina zvyšuje až pětinásobně. Takže pokud vás například bolí hlava a po tantra masáži bolest zázračně zmizí, můžete si být jistí, že vám pomohl oxytocin, který probudil endorfiny, které zmírňují bolest hlavy, svalstva, zad nebo kloubů.


8. Snižuje riziko rakoviny prostaty

Jak dokazují některé průzkumy, častá tantra masáž prostaty u mužů snižuje riziko rozvoje rakoviny prostaty ve starším věku. Jako příklad lze uvést studii publikovanou v časopise Journal of the American Medical Association, která poukázala na tato zjištění.


9. Tantra masáž zlepšuje spánek

Hormon oxytocin má také velmi pozitivní vliv na kvalitu spánku, tedy i vaši celkovou relaxaci. Podle odborníků je nejlepší praktikovat tantra masáž těsně před spaním. Vaše tělo je poté uvolněné, odplaví se starosti a podaří se vám snáze usnout.


10. Zlepšuje kvalitu pleti

Vzhledem k tomu, že tantra masáž podporuje cirkulaci krve, tím přivádí do kůže větší množství kyslíku a pleť poté vypadá zdravější a krásnější. Pravidelná tantra masáž také podporuje tvorbu kolagenu a tím pádem se zpomaluje rozvoj vrásek a pleť vypadá mladší. Tantra masáž má však kladný vliv nejen na pleť, ale také na kvalitu vlasů a nehtů.Ćíst další článek