Párová masáž

Ilustrace masaz

Neodolatelná nabídka 3900/pár

Vezměte sebou na masáž svojí partnerku a získejte párovou slevu při splnění doporučených podmínek pro pravou Kouzelnou tantra masáž:

  • teckaMasáž ve dvou masérnách*
  • teckaMuže masíruje masérka, ženu masér**
  • teckaObjednaná 5 dní předem
  • teckaZaplacená záloha***


*Správná párová masáž je oddělená, probíhající současně, ve dvou masérnách. Při tantra masáži relaxujete a nemáte čas přemýšlet a je zbytečné a masáž to narušuje, když se masíruje pár společně v jedné masérně.


***Když budete mít objednanou masáž, my vám rezervujeme 2 masérny a maséra a masérku. Když nám zaplatíte zálohu na masáž ve výší 2000 Kč na náš účet 608000500/2010 máte nárok na tuto výjmečnou slevu. Záloha propadá, pokud na masáž nedorazíte.


***Nechte výběr masérky pro muže a maséra pro ženy na nás. My odhadem podle vaší věkové skupiny vám doporučíme ty co by vám měli nejlépe vyhovovat. Můžete nám sdělit vaše preference, ale pokud finální výběr necháte na nás a našich aktuálních možnostech.


Snažíme se totiž, aby pro páry byli tantrické masáže co nejpřístupnější a každý pár si je mohl jednou měsíčně dovolit.

K párové masáži si můžete doobjednat vířivku za zvýhodněnou cenu 1000 Kč, aby jste mohli hned po masáži tento nádherný zážitek společně sdílet.
Cena masáže

1,5 hodinová párová

4.000 Kč

2 hodinová párová

6.000 Kč

Ceny VIP platí pro registrované zákazníky. K registraci potřebujete: - telefonní číslo z ČR - sdělit jaká jste věková skupina - sdělit nám váš email

Podívejte se na stránky masážního studia na všechny varianty Kouzelné tantra masáže, které máme v nabídce.

Alternativy ke Kouzelné tantra masáži: Taoistická, Neotantrická, Léčivá tantra.

Telefon:

608 000 500

Email:

masaz@mmsu.cz


Zpět